Ana sayfa Ürünlerdüşük duman sıfır halojen kablo

Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek

Sertifika
Çin Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Sertifikalar
Güzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım!

—— John Smith

5 yıldır birlikte çalışmaktayız, iyi bir tedarikçi ve iyi bir serbestlik, onlarla çalışma onurumuzdur.

—— Mohamed Rebai

Bu şirketin hizmetinden çok memnunum, işlerinin daha iyi ve daha iyi olacağına inanıyorum.

—— Daniel

Bize verdiğiniz profesyonel sunum ve hizmetiniz ayakta alkışlandı. Shenghua'nın daha parlak bir geleceği olmalı.

—— Rendell Brewster

Шенгхуа, her şeyden önce, aynı zamanda, daha fazla bilgi için tıklayın.

—— KHADBAATAR

Ben sohbet şimdi

Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek

Çin Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek Tedarikçi
Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek Tedarikçi Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek Tedarikçi Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek Tedarikçi Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek Tedarikçi

Büyük resim :  Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanghai, Çin
Marka adı: SHANCABLE
Sertifika: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA
Model numarası: WDZA-YJY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200 metre
Fiyat: US$0.42~150 / Meter
Ambalaj bilgileri: Ahşap Drum
Teslim süresi: Miktar üzerinde bağlıdır
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Ayda 1500 KM
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün modeli: LSZH Kablosu İletken malzeme: Bakır
Yalıtım malzemesi: XLPE Çekirdek: 3 çekirdek
Standart yapılmış: IEC60502-1 Çalışıyor: 90 ℃
Örnek: Ücretsiz
Vurgulamak:

low smoke halogen free cable

,

low smoke zero halogen wire

Bakır İletkenli EPR / XLPE İzoleli Güç Kablosu SWA MV LSZH 3 Çekirdek

Yalıtım ekranı

Yalıtım perdesi , her bir çekirdeğin yalıtımı üzerine ekstrüde edilmiş , ekstrüde edilmiş metalik olmayan, yarı iletken bir bileşik tabakasından oluşur . Ekstrüde yarı

İletim tabakası, birleşme veya sonlandırma için çıkarılabilen bağlanmış veya soğuk soyulabilir yarı iletken bir bileşenden oluşmalıdır . Bir seçenek olarak, bir yarı iletken bant olabilir

metalik tabaka için bir yatak olarak bireysel çekirdekler veya çekirdek montajı üzerine uygulanır. Minimum kalınlık 0,3 mm'dir ve maksimum direnç 90 ° C'de 500 Ohm-m'dir. Ekran , tüm hava boşluklarını dışarıda tutmak için sıkı bir şekilde takılır ve sahada kolayca sıyrılabilir. Hem PVC hem de EPR / HEPR yalıtımlı 1.8 / 3.6KV ve 3.6 / 6KV Elektrik Kablosu için yalıtım ekranı gerekli değildir . Boylamasına su geçirmezliği sağlamak için ekran yarı iletken su bloke edici şişebilen bantla kaplanabilir .

İç Kaplama ve Dolgular

Kolektif bir metalik katmana sahip Elektrik Kablosu veya ek kolektif metalik katmanlara sahip her bir çekirdek üzerinde metalik bir katmana sahip Elektrik Kablosu , yarı iletken

serilmiş çekirdekler üzerine iç kaplama ve dolgu maddeleri uygulanacaktır. İç kaplama ve dolgu malzemeleri, kablonun uzunlamasına su geçirmez olması dışında, polipropilen gibi higroskopik olmayan malzemeden yapılmıştır . İç kaplama genel olarak ekstrüde edilir, ancak maçalar arasındaki aralıklar doldurulursa, üst üste binebilir .

Ekstrüde iç kaplamaların yaklaşık kalınlığı, Tablo 2'de verilmiştir:

Metalik Katman

Metalik katman bireysel çekirdekler veya çekirdek düzeneği üzerinde toplu olarak uygulanabilir . Aşağıdaki metalik tabaka tipleri sağlanmıştır:

1) Metalik Ekran

2) Konsantrik İletken

3) Metalik Kılıf

4) Metalik Zırh

Metalik ekran, bakır bantlardan veya eşmerkezli bakır tellerden veya bant ve tellerin birleşiminden oluşmalıdır . Konsantrik iletken doğrudan iç kaplama üzerine uygulanır . Metalik kılıf, sıkıca takılan dikişsiz bir boru olarak uygulanan kurşun veya kurşun alaşımından oluşur . Metalik zırh , düz tel zırh , yuvarlak tel zırh ve çift bantlı zırhdan oluşur .

Ayırma kılıfı (zırhlı kablo için):

Ayırma kılıfı, zırhın altındaki serilmiş çekirdekler üzerine uygulanan bir ekstrüde PVC, PE veya LSZH katmanı içerir . PVC normalde ST7 sınıfı ST2 ve PE'dir. Nominal kalınlık 0.02Du + 0.6mm ile hesaplanır.

burada Du mm cinsinden kılıfın altındaki hayali çaptır. Kurşun kılıfı olmayan Elektrik Kablosu için , nominal ayırma kılıfı kalınlığı 1,2 mm'den az olmayacaktır. Ayırma kılıfının kurşun kılıfı üzerine uygulandığı Elektrik Kablosu için , nominal ayırma kılıfı kalınlığı 1,0 mm'den az olmayacaktır.

Lapped Bedding (zırhlı kurşun kılıflı kablo için):

Kurşun kılıfına uygulanan gömülü yatak , ya emdirilmiş / sentetik birleşik kağıt bantlardan ya da bu kağıt şeritlerin iki tabakasından oluşan bir kombinasyondan oluşmakta ve ardından, birkaç bileşiği birleştirilmiş muhteşem materyaller izlemektedir . Kalınlık yaklaşık 1,5 mm'dir.

Zırh (zırhlı kablo için):

Zırh iç kaplamaya helisel olarak uygulanır. Düz galvanizli çelik tel zırh (şerit), yuvarlak galvanizli çelik tel zırh ve çift çelik bant zırhtan oluşur .

Kılıf Üzeri
Genel kılıf, ekstrüde edilmiş bir termoplastik bileşik (PVC ST3 tipi veya PE ST7 tipi veya LSZH) veya elastomerik bileşik (poliklorpren CSP veya
klorosülfonlanmış PE). Nominal kılıf üstü kalınlık 0.035D + 1 ile hesaplanır, burada D mm cinsinden hemen üst kılıfın hemen altındaki kesişen çaptır. Zırh, metalik ekran veya eşmerkezli iletken üzerinde uygulanmayan fazla kılıflı zırhsız Elektrik Kablosu ve Elektrik Kablosu için, nominal kılıf kalınlığının 1,4 mm'den az olmaması gerekir. Zırh, metalik ekran veya eşmerkezli iletken üzerinde uygulanan fazla kılıflı Elektrik Kablosu için, kılıf üstü nominal kalınlık 1,8 mm'den az olmayacaktır.

İletişim bilgileri
Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd.

İlgili kişi: Mayling Zhao

Tel: +8615901866124

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)